O nas

KALLOS to pracownia zajmująca się projektowaniem wnętrz i ich modernizacją. Wyposażamy oraz dekorujemy i malujemy wnętrza. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom inwestora. Nie uwzględniamy tylko stron estetycznych i wizualnych projektu, ale także uwzględniamy możliwości finansowe naszych klientów.

Współpracujemy ze sprawdzonymi specjalistami do prac wykończeniowo – budowlanych, stolarskich. Nawiązaliśmy pracę również z architektami krajobrazu oraz producentami mebli i innych elementów potrzebnych do wypełnienia zaprojektowanej przestrzeni. W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór tapet, lamp, materiałów itp.

Prace z projektem wykonuje zespół:
artysta plastyk Agnieszka Antczak - Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu. Dyplom z malarstwa w pracowni Lecha Wolskiego. Projektuje wnętrza, zajmuje się malarstwem i dekoratorstwem.

dekorator Marcin Antczak - praktyk w dziedzinie wykańczania wnętrz, znajomości technik wykonawczych. Od lat zgłębia techniki dekoracji wnętrz tynkami ozdobnymi. Specjalizuje się w dekoracjach przestrzennych ciętych w różnorodnych materiałach. Projektant wnętrz.

 

Nagrody:

Sequence Studio : Agencja reklamowa Bydgoszcz